אודותינו

נגריית רפי, הממוקמת בפרדס חנה נוסדה על ידי רפי קגנוביץ, יליד  המקום נשוי באושר לגלית ואב ל-2 ילדים – יובל בן ה-14 ועמית בת ה-9 אותם הוא אוהב יותר מכל דבר.

רפי עבד כשכיר בקיבוץ עד לשנת 1995 אז החליט להשקיע את כל מרצו בבניית עסק משלו ופתח את נגריית רפי – רפי מתמחה בנגרות בגימור עדין.

לאור נסיון רב בתחום הנגרות, רפי אומר כי טיפול אישי בכל רהיט ורהיט תוך הקפדה ובקרה על האיכות של הרהיט נותנות את התוצאות שמתבקשות בתוכניות האדריכליות תוך מענה זריז לכל בעיה או תזוזה במהלך העבודה – כל זאת תוך עמידה בלוח הזמנים שסוכם.

רפי אומר גם כי ישנה יותר מדרך אחת לשפר את מראה הדירה, הקוטג' או הוילה שלכם – אך זכרו כי רהיטים מותאמים אישית ומטבחים מותאמים אישית (על פי הזמנה) הופכים את המקום בו אתם גרים לבית של ממש – וזה הופכת את הנגרות המותאמת אישית לאמנות של ממש!

כבר שנים רבות, מאז הקמת הנגריה אנו בנגריית רפי מספקים את שירותי נגרות מותאת אישית (על פי הזמנה) וזאת במקצועיות, באיכות, רהיטים בכל הצבעים והצורות.

בנגריית רפי אנו יכולים לייצר רהיטים בעלי מראה עתיק בשילוב עם דיוק שניתן להשיג אך ורק בעזרת ניסיון רב והמכשור הכי חדיש.

בין אם אתם אדריכלים, בעלי דירה או בתים אשר מעוניינים לשפץ את הבית, מעצבי פנים או ארגונים - הרימו את הטלפון וצרו איתנו קשר, אנו נלווה אתכם משלבי התכנון ועד לסיומו המוצלח של הפרויקט.

 לפרטים נוספים לחץ כאן

 

 


נבנה ע"י חברת תכלס
קידום אתרים בניית אתרים