שירותים

אנו בנגריית רפי מציעים שירותי נגרות ומייצרים את כל סוגי הרהיטים לבית (ריהוט פנים) – לאחר 15 שנות פעילות אנו יודעים להתאים את עצמנו ואת הרהיטים שאנו מייצרים לטעמו של הלקוח ומתמחים בנגרות בגימור עדין.

חדרי שינה – אנו מייצרים חדרי שינה יחודיים, מיטות לחדר ההורים, שידות, מראות ועוד - הרי כל אחד רוצה להרגיש טוב בחדר השינה שלו.

מטבחים – ארונות מטבח הם אחד הדברים הבולטים בבית, ובכלל אין אישה (ולפעמים גם הגבר) שלא תרצה ארונות מטבח ייחודיים ויפים. אנו מייצרים ארונות מטבח במגוון סגנונות על פי דרישות הלקוח.

ריהוט סלוני – אנו מארחים חברים לארוחת ערב, הדבר הכי בולט לעין בארוחה הם שולחנות האוכל. אנו מייצרים שולחנות אוכל מודרניים, שולחנות אוכל במראה עתיק, מזנונים בגדלים שונים, ויטרינות, שולחנות קפה ושאר הרהיטים הסלוניים וכל זאת על פי דרישות הלקוח.

ארונות אמבטיה – מי מאיתנו לא רוצה לשדרג את חדר האמבטיה שלו בארונות איכותיים? אנו מייצרים ארונות אמבטיה במגוון צורות וכל זאת, ניחשתם נכון – על פי דרישות הלקוח.

דלתות כניסה – דלת הכניסה היא הדבר הראשון שאנשים רואים לפני שנכנסים לביתנו ומי לא ירצה להרשים את אורחיו בדלת כניסה מרשימה? אנו מייצרים דלתות כניסה ייחודיות ומרשימות.

כמו כן אנו מספקים את כל פתרונות הריהוט לבית ויכולים לבנות חיפויי קיר, שולחנות עבודה וכל סוגי הריהוט הביתי.

אנו משתמשים בחומרים האיכותיים ביותר דוגמת עצי מייפל, מהגוני, דובדבן ועוד עשרות סוגי עצים, ניתן לצבוע את הרהיטים בכל צבע שתרצו – כל זאת לפי דרישות הלקוח ועל-פי תוכנית אדריכלית.

אנו מקפידים על עמידה בדד-ליינים שנקבעו, שירות אדיב ואמין שנמשך לאורך זמן - החל משלבי התכנון עד לסיום בניית הרהיט ואף לאחר מכן.

לפרטים נוספים לחץ כאן

 

 


נבנה ע"י חברת תכלס
קידום אתרים בניית אתרים